سلام من که این آهنگو خیلی دوست دارم بهم حس خوبی میده ، امیدوارم از آکوردا خوشتون بیاد . آکورد آهنگ جاذبه از زانیار خسروی : دانلود PDF این آکورد دانلود آهنگ جاذبه از زانیار خسروی Am     D     Em------Bm------G     Am   D   Em توووووووووو      می گیره حست منوووووووو Em میمیره حسم نرو
C                         Em                            Em ناخد آگاه سمتت میام . بدون این که خودم بخوام C                     Em جالبه . این حس جاذبه 
C                       Em                                 Em تو چشمات آرامش محضه . کنارت دارم حس خلصه  C                      Em جالبه . این حس جاذبه Em من با چشم بسته با فکر و ذهن خسته Em-----G                                 Am هر جوری که هستش باز سمتت میام Em خورشید نباشه دنیا از هم بپاشه Em-----G                            Am هر جوری که باشه باز سمتت میام Am     D     Em------Bm------G     Am   D   Em توووووووووو      می گیره حست منوووووووو Em میمیره حسم نرو C                          Em                                Em مهم نیست کیا با ما بدن . ما یه روحیم تو دوتا بدن C                      Em جالبه . این حس جاذبه
C                     Em                                  Em یه دنیا خوشبختی تو راهه . فاصله بین ما کوتاهه C                      Em جالبه . این حس جاذبه Em من با چشم بسته با فکر و ذهن خسته Em-----G                                 Am هر جوری که هستش باز سمتت میام Em خورشید نباشه دنیا از هم بپاشه Em-----G                            Am هر جوری که باشه باز سمتت میام Am     D     Em------Bm------G     Am   D   Em توووووووووو      می گیره حست منوووووووو Em میمیره حسم نرو
گیتارها جاذبه ,سمتت ,میام ,جالبه ,c     ,  em ,سمتت میام ,زانیار خسروی ,نباشه دنیا ,آهنگ جاذبه ,خورشید نباشه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان 11 بنگ بنگ karajmalhafe آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس فروشگاه آرایشی بهداشتی آکار بهترین های هند jaydenbgt4457 netz