آکورد کی جز تو از آرشاوین . من که نمیدونم کی هست فقط یی از دوستان این آکوردو ایمیل کردن واسم و فرمودند ((  مخی بخی نمخی نخی )) منم گذاشتم براتون امیدوارم دوست داشته باشید  Am                                                 E                   G                            Dm                          Am کی جز تو میتونه    بمونه اما عاشق نباشه     کی جز تو میتونه یه قلبو اینجور از هم بپاشه   کی میتونه بگو  Am                                     E                            G                                       Dm                      Am کی وقتی دلتنگه  یه گوشه مثله بارون میباره   کی آخه این حسه لطیفو این اندازه دوست داره کی میتونه بگو G                      Dm                                                                   Am هیچکی مثله من عاشقت نبود هیچکی مثه تو نمیتونه بفهمه چه داغونم E                                       F                                                                             بعد تو دیگه عادتم شده    با چشایه خیسمو این همه غم تو خیابونم         این جدایی حقه من نبود. G               Dm                                                  Am بعد تو چقد خونه ساکته  حتی ساعتا مثه قلبی که یخ زده خوابیدن E                                 F                                                                                       بازم عکسه تو روبرویه من    کاش میشد دوباره یه لحظه چشام تو رو میدیدن   این جدایی حقه من نبود … Am-Dm-G-E-Am)) Am                                          E                           G                               Dm                       Am کی جز من تو بارون میگیره گریه اش اسیره چترت   کی جز من اینجوری دیوونه میشه با بوی عطرت     کی غیر از خوده من … Am                                       E                      G                             Dm                  Am کی با تو، تو پاییز تمومه کوچه رو قدم میزد     کی جز من دنیا رو برای داشتنت رقم میزد   کی غیر از خوده من … گام Cm  : #Am=Cm                    Dm=Fm                         G=Bb                       E=G                       F=G
گیتارها میتونه ,نبود منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Appks ترجمه تخصصی متن آنلاین چاپ مقاله خاله سحر معماری و زندگی رضا تنها آموزش استخراج دوج کوین think-outside-the-cube