سلام ، این آکوردو یکی از دوستان درخواست داده بودن ، خیلی آهنگ آروم و دلنشینیه توصیه میکنم از دست ندید حتما گوش کنید . آکورد آهنگ قدم میزنه از علی امینیان :   PDF این آکورد دانلود آهنگ قدم میزنه از علی امینیان Em                        Am مسیری به جز تو بلد نیستم Em                     Am هنوزم نمیشه ازت دور شم       Dm                     G میدونم که خیری تو برگشت نیست         Am----Em ------G نمیخوام که یک روز مجبور شم Em                          Am نمیخوام بدونم تو حس می کنی    Em                      Am که من مردِ تنها شدن نیستم    Dm                 G بهای حضورت غرورِ منه        Am----Em ------G تو فکر خودت باش من نیستم    Am قدم میزنم تا ازت بگذرم        Em             G قدم میزنم بلکه یادم بره          Am میخوام جا بذارم یه جا فکرتو      Em                    G نمیذاره این شهرِ پر خاطره        Dm تو هر کوچه ای پا بذارم هنوز      Am یه احساسِ ناگفتنی با منه    Dm هوای تو در من نفس میکشه  Am خیالِ تو با من قدم میزنه       Am چنان گم شدم بینِ اون قصه ها          Em                G که تو فکرِ پیدا شدن نیستم        Dm                  F تو رفتی ولی خونه باور نکرد       Am-----Em------G هنوزم تو هستی من نیستم    Am دَمِ رفتنت گرچه می سوختم       Em                          G نمیخواستم حس کنی سوزمو        Dm               F نه تنها خودت هیچکس هیچوقت         Am-----Em------G نمی فهمه احساس اون روزمو
گیتارها نیستم ,میزنه ,آکورد ,امینیان ,آهنگ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

باغ های هنر پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مرکز اطلاعات سیمانان (Cmanon) leonard822psh1t Page فرصتِ مهر shop sofnewT پای نت چیست؟ آیا کلاهبرداری است؟