با سلام گاهی وقتا بعضی آهنگا به صورت بسیار شانسی گوش میدی و  میبینی چه آهنگ قشنگی واقعا این خانوم صدای بسیار زیبایی دارن من که لذت بردم از این کار از این ملودی و از این تنظیم پیشنهاد ویژه دارم که حتما این خواننده رو حمایت کنید و این آهنگشو مخصوصا دانلود کنید به امید موفقیت بیشتر این خواننده ی عزیز آکورد آهنگ دیگه تمومه از دیانا :  #Fm                   F#    Fm                   F عمرم و پای تو باختم حیف رویایی که ساختم G#                                 D#m هرچی که بود و نیست رو تو اثر نداشت #Fm                 F#          Fm                   F   اون که تو گریه ها جا موند , قبل رفتن بی صدا مرد G#                                 D#m خیلی کم بود ولی … واسه تو کم نزاشت         #C#                     D#m                            Fm                                F دیگه تمومه … بسمه هرچی شکستن از خودم و از همه خسته ـــَم باید از یادم بری           #C#               D#m                      Fm                         F دیگه تمومه … تورو سپردم به دریا من میرم تنهای تنها اینجوری آروم تری           #C#                    D#m                    Fm                           F من چمدونم بسته شد از خیلی وقته اما بازم برام سخته به تو بگم خداحافظ           #C#                    D#m                      Fm                      F دیوونگی مون خنده هامون زیر بارن اون همه آرزوهامون از یادم نمیره هرگز
گیتارها تمومه ,آهنگ ,دیگه تمومه ,آهنگ دیگه ,آکورد آهنگ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ماهان مارکت مکملی ها گلشن چت|چت گلشن|چت روم گلشن بوی تنهایی وب وان-طراحی سایت ???????????????? ???????????????????? نایس فان