آکورد آهنگ می ترسیدم از حمید عسکری ( آلبوم از عشق ) : ریتم : 4/4 G#m--F#------E                                G#m می ترسیدم عشقمو از تو یروز  این آدما بگیرن G#m--F#--E                         G#m بگو چرا این غمو دوری از میونمون نمیرن D#m                 F#       E         C#m      D#m میزنه بارون تو خیابون من دیوونه میشم عاشقتر #G#m             D#m         E                                         F میدونم آخه نیست عین خیالت که با گریه شده چشمام تر D#m                                 G#m وقتی گریه نمی تونه راتو بگیره یعنی این که یکی داره جامو میگیره D#m                                            C#m بگو به کی تو این روزا میگی عشق من از این جلمه دیگه داره خندم میگیره G#m----F#--------E                                          G#m دلم به تو خوش بود که چشمات گفت داری دور میشی از من G#m----F#---------E                                G#m نمی دونم کی بود چجوری تونست تو رو بگیره از من D#m                F#                     E           C#m      D#m نمی دونی نمی دونه که زندگیم شده بی تو به مویی بند   #G#m           D#m                  E                                    F شاید زیاد تو رو جدی گرفتم باشه به حال و روز من تو بخند
گیتارها ترسیدم ,حمید عسکری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آناهیتا فیلم , دانلود فیلم های ایرانی99,دانلود فیلم های هندی ,danlod filmhaye khareji 2020,danlod filmhaye khareji 2021 ,دانلود فیلم های 2021,دانلود رایگان فیلم های خار جشن سينمايي آكادمي افسانه زندگي مدیر سایت فرش شویی خدمات لوله کشی تهران پایپر سلام فقط مهنــ❤ـــازم دلنوشته های یک دختر پاییزی