ممکنه آکوردا با توجه به آهنگ خیلی دقیق نباشن ولی خوب در حدی هست که بشه یه اجرای خوب باهاش داشت. آکورد آهنگ از عشق از حمید عسکری (آلبوم از عشق ) : دانلود PDF این آکورد دانلود آهنگ از عشق از حمید عسکری Fm                               Cm          Cm                                  Cm      خودت که شاهدی چقد دوئیدم         خیلی کارا باید می کردم نشد Cm                                Ddim        Bb7                                 Bb7       دلم می خواست کنار تو بمونم         می خواستم از تو برنگردم نشد Fm                              C7                Cm                             Cm       من نتونستم و نشد بسازم             واسه تو آینده ای که می خواستی Cm                                 Ddim                 Bb7                       Ddim             اما ترانه ای که گفتم برات               دادم به خواننده ای که می خواستی                               G                                               Bb                    Fm       منی که باعث خجالتت بود              منی که هرچی داشت واسه تو کم بود  Cm            Bb7             Ddim    Bb7      Fm                                      Ab       خوب می دونم شعرام اگه بگیره                  به همه میگی یروز عاشقم بود                                      Fm                                   Cm               Cm             حالا که داری میری اینقدر نپرس         که توی زندگیم کی هست و کی نیست Cm                             Ddim            Bb7                               Bb7         ما که جدا میشیم تو یادت باشه          جواب من عاشقتم مرسی نیست     Bb7                               Fm                 Ab                           Cm         من نتونستم و نشد بسازم              واسه تو آینده ای که می خواستی Cm        Bb7             Cm                                   Ddim                 Bb7                       Ddim            اما ترانه ای که گفتم برات                دادم به خواننده ای که می خواستیییی    هممم
گیتارها ddim , bb7 ,خواستی ,عسکری ,آکورد ,حمید ,حمید عسکری ,گفتم برات منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کانال دهم انسانی،کانال یازدهم انسانی ،کانال دوازدهم رشته انسانی خشکشویی|خشکشویی آنلاین|اتوشویی|اتوشویی آنلاین پخش عمده قهوه در ایران ایندیشا فقط مهنــ❤ـــازم با نام غیر قابل انتقال به غیر مجله فروش و بازاریابی