آکورد آهنگ باید میشناختیم همو از مهدی یراحی اینم خیلی درخواست داشتااا این آکوردم خدمتتون :  D                               C                     G             Em قبل ازینکه هم سقف هم باشیم باید میشناختیم همو Bm همو D                                C             G            Em   فرق بین رویای من تا تو چقدر سرد کرد خونه مو Am خونه مو C          Am          G                           Em عشقمو با اینکه به چشمات دیدی بازم ازم پرسیدی C               D                   G      Em تو صداقت چشمامو هیچ وقت نفهمیدی C                      Am              G                          Em با دروغ گفتی که دوسم داری به هر چی دلت خواستی رسیدی C               D         G      Em تو اما دیوار آرزوهاتو کج چیدی D      C         Em نه من دلواپس توام C           D       Bm  نه تو اونی که من میخوام D          C   Em از فکرای توو سرت C                     Bm  خیلی وقته که جدام D      C             Em خواهش نمیکنم بمون C        D             Bm  خواهش نمیکنی نرم D        C         Em پیشم چیزی رو جا نذا C                    Bm  اینجوری راحت ترم D           G               Em          Am با چشم بسته نمیشه راه و پیدا کرد D           G                      Em         Am توو هیچ کویری نمیشه سراب و دریا کرد C                                              Bm بسته اس چشای ما روی همدیگه از هم بی خبریم D             C                                      Bm خسته اس دلای ما از پرواز و با هم نمیپریم
گیتارها میشناختیم ,باید میشناختیم ,مهدی یراحی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Londongji1k News طراوت بهترین دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی حرفه ای فروشگاه فایل هر چی که بخوای دانلود رایگان ایران (بهترین های وب فارسی (صنعت، پوشاک و زیبایی قنادی نهال باجه پست بانك شيرامين